Przebieg trasy

Przebieg trasy

  1. pl
  2. en

Live

Puchar Polski

info@pierscientysiacajezior.pl

+48 505 801 791

© 2022 pierscientysiacajezior.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone

ETAPÓWKA

Jeden punkt kontrolny na trasie

Przewyższenia - ok. 800 m

Limit czasu - 10 godzin

ETAPÓWKA

Minimum dwa punkty kontrolne na trasie

Przewyższenia - ok. 2000 m

Limit czasu - 20 godzin

Okryj trasę pełną niepowtarzalnego uroku! Przemierzaj kilometry przez malownicze krajobrazy, mijając jeziora, lasy i zachwycające mazurskie miasteczka. Ta pętla to prawdziwy test dla Ciebie i Twoich możliwości - satysfakcja z ukończenia gwarantowana!

 

DYSTANS 285 KM

ETAPÓWKA

Powyższe trasy mają charakter poglądowy. Finalne wersje przedstawione zostaną w 2024. Plik .gpx ze szczegółowym przebiegiem trasy i lokalizacja punktów kontrolnych przesłany zostanie do uczestników na około dwa tygodnie przed startem. 

„Pierścioneczek” to wyjątkowy dystans, który zadebiutuje podczas przyszłorocznej edycji! Malownicze krajobrazy, przydrożne kapliczki, urokliwe wioski z lokalnymi atrakcjami, a do tego świetnej jakości drogi o niewielkim natężeniu ruchu - kwintesencja Warmii zamknięta w 140-kilometrowej pętli. 

 

Wymagająca trasa z licznymi interwałowymi podjazdami, którą rekompensują malownicze widoki. Ta trasa z pewnością przetestuje Twoje umiejętności i kondycję. Legenda głosi, że na tej trasie miniesz aż tysiąc jezior. Czy uda Ci się policzyć je wszystkie?

 

DYSTANS 610 KM

Przebieg trasy

Minimum pięć punktów kontrolnych na trasie

Przewyższenia - ok. 4200 m

Limit czasu - 40 godzin

ETAPÓWKA

DYSTANS 140 KM